Tiina Tiitus

Isikliku arengu ja suhtenõustaja
Armastuse_varjatud_saladused_kaaned_öösi
õnnelik.suhe.esikaas.jpg
 

Nõustamisseanss

Individuaalne nõustamisseanss kestab 1t 20min ja maksab 120 € (asukoht)

 

Seanss on võimalik ka Skype vahendusel (tiina.tiitus)

Tartus toimuvad vastuvõtud 8-9. oktoobril

 

Palun kirjuta, kui soovid seansile, vastan esimesel võimalusel

 
 
Sündmused
Tue, Aug 18
Tiina Stuudio
Loeng 8: Elu mõte
Share
Tue, Aug 25
Tiina Stuudio
UUS! Loeng 9: Meditatiivsed rännakud minevikku ja tulevikku
Share
Tue, Sep 01
Tiina Stuudio
Loeng 1: Tagurpidi maailm
Share
Tue, Sep 15
Tiina Stuudio
Loeng 2: Kodeeringud armastuses
Share
Tue, Sep 29
Tiina Stuudio
Loeng 3: Kuidas kohtuda elu armastusega
Share
Wed, Oct 07
Antoniuse Õue seminariruum
Loeng Tartus: Elu mõte
Share
Thu, Oct 08
Kompanii 4, Tartu
Vastuvõtud Tartus 8-9.10
Share
Tue, Oct 13
Tiina Stuudio
UUS! Loeng 4: Mida teha, et õnnelik suhe kestaks
Share
Tue, Oct 27
Tiina Stuudio
Loeng 5: Tülitsemise meistriklass ehk kuidas mitte tülitseda
Share
Tue, Nov 10
Tiina Stuudio
Loeng 6: Lahkuminek. Petmine. Miks suhted ei kesta
Kas minna lahku või mitte?
Share
Tue, Nov 24
Tiina Stuudio
Loeng 7: Lapsed
Share
Tue, Dec 01
Tiina Stuudio
Loeng 8: Elu mõte
Share
Tue, Dec 08
Tiina Stuudio
Loeng 9: Meditatiivsed rännakud minevikku ja tulevikku
Share
 

Ilmunud  meedias

Tel: +372 51 58 400

Skype: tiina.tiitus

  • Facebook Social Icon

Stuudio: Pirita tee 20/4, tuba 451

Sissepääs läbi rauast jalgvärava linna poolt sisehoovist, viimane uks.

Ukse kohal silt LA FERME, Tigutoit, Punane Puu.

Bussipeatus Lauluväljak, bussid 1A, 5, 8.

Parkimine Lauluväljaku ees

Swedbank, IBAN: EE802200001100198264

BIC: HABAEE2X, Tiina Tiitus-Laubre

 

© 2020 Tiina Tiitus