N, 06. dets

|

Antoniuse õue seminariruum

Tartus! Loeng "Tagurpidi maailm"

Registreerimine on lõppenud
Vaata teisi sündmusi
Tartus! Loeng "Tagurpidi maailm"

Aeg ja koht

06. dets 2018 18:00 – 20:30

Antoniuse õue seminariruum, Lutsu 3, Tartu

Rohkem infot

Alustame menuka 5-osalise loengusarjaga "Armastuse varjatud saladused".

Miks elu ei laabu ja me ei saa seda, mida tegelikult soovime? Oleme sünni hetkest allutatud tagurpidi maailma kodeeringutele. Kuidas neid läbi näha, saada vabaks ja hakata elu looma oma tõe järgi?

Esitlen ka oma uut raamatut "Armastuse varjatud saladused". Raamatu hind 19€.

Loengus osalemine 25€

Palun anna oma tulekust teada.

Kogu loengusari:

1. Loeng „Tagurpidi maailm“ Tartus 6.12.18 Antoniuse õue seminariruumis.

2. Loeng „Armastuse varjatud saladused“ Tartus 7.02.19 (võib muutuda, ruum selgumas)

Kodeeringud annavad ennast tunda eriti valusalt armastuses ja lähisuhtes. Tagurpidi maailma tõdede järgi tehes on ette nähtud, et sa ei tohigi õnnelikuks saada. Räägime armastuse kodeeringutest läbi aegade, mis on olnud lubatud ja mis mitte.

3. Loeng „Suhtlemine suhtes“ Tartus 7.03.19 (võib muutuda, ruum selgumas)

Kuidas suhelda kallimaga nii, et ei tekiks tülisid ja armastus kestaks? Räägime erinevatest suhtlemisviisidest, mida suhtes kasutada, et mitte korrata eelnevate põlvkondade valusaid mustreid.

4. Loeng „Elu armastuse leidmine“ Tartus 11.04.19 (võib muutuda, ruum selgumas)

Kuidas saada kokku oma elu armastusega? Kas otsid nagu kadunud võtmeid või kutsud nagu koera? Kui sa ikka veel pole teda leidnud, siis tule räägime sellest. Keegi teine ei saa sinu eest temaga kohtumist ära teha aga ehk jõuad teiste kogemusi kuulates mõnele taipamisele. Ta on kuskil olemas ja te kohtute kindlasti, kui sa selleks võimaluse annad.

5. Loeng „Elu mõte“ Tartus 9.05.19 (võib muutuda, ruum selgumas)

Mis tunne on sündida ja surra? Räägin oma mälestustes teisel pool siinset elu, sünni ja surma kogemusest. Miks me siia sünnime ja mis asju ajame? Mis tunne on kehastuda mõnel teisel planeedil? Kas meiega koos elab siin teisi olendeid? Teeme ka lühikese rännaku Akaši kroonikatesse, kus asuvad meie elude salvestised. Saad seal vaadata, mida sa selleks eluks plaaninud oled.

Jagan